Masz już profil?

Logowanie

przypomnij hasło
Zaloguj się

Akcje UNICEF

SPRAW, ABY DZIECI Z SYRII PRZETRWAŁY ZIMĘ

SPRAW, ABY DZIECI Z SYRII PRZETRWAŁY ZIMĘ

W ogarniętej wojną Syrii oraz w krajach ościennych, takich jak Liban, Jordania, czy Irak zima jest szczególnie trudnym czasem w roku. Chore, pozbawione bezpiecznego schronienia i często ranne dzieci walczą o każdy dzień.

Zimą grozi im śmierć.

APELUJEMY PRZEKAŻ DAROWIZNĘ I POMÓŻ TERAZ!

Akcje UNICEF

Uratuj Dziecko w Afryce

Uratuj Dziecko w Afryce

Abdi jest skrajnie niedożywiony. 

Chłopiec pilnie potrzebuje terapii, która zapewni jej bezpieczne i zdrowe dzieciństwo. Nawet 1,4 miliona skrajnie niedożywionych dzieci, takich jak Abdi, potrzebują Twojego stałego wsparcia.

Podaruj im szansę na bezpieczną przyszłość.

POMÓŻ TERAZ>>

Otwórz swoją zbiórkę

Krok 1/4 - Rejestracja

* Pola wymagane

Krok 2/4 - Szczegóły zbiórki


* Pola wymagane

Krok 3/4 - Zdjęcie


Krok 4/4 - Wiadomość


* Pola wymagane
Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy UNICEF z siedzibą w Warszawie 02-729, ul. Rolna 175 D. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo wglądu do treści swoich danych, aktualizowania oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są dostępne w regulaminie serwisu. W razie pytań prosimy o kontakt na adres abi@unicef.pl
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia.