O projekcie

Witaj w "razem dla dzieci"!

To stworzone przez UNICEF miejsce dla wszystkich, którzy chcą pomagać dzieciom. To miejsce, w którym każdy może przyłączyć się, ze swoją energią, pomysłami oraz przyjaciółmi, do realizacji misji UNICEF – działania razem dla dzieci. Jak? Rozpoczynając własną zbiórkę, którą Wasi bliscy (i nie tylko) mogą wesprzeć wpłatą. Cel: pomoc dzieciom. 100% zebranych przez Was funduszy trafia na programy pomocowe UNICEF.

Projekt "razem dla dzieci" powstał, by łatwiej było pomagać. W Wasze ręce oddajemy stronę, która ułatwia pomaganie, zbieranie funduszy i nagłaśnianie Waszych pomysłów tak, aby w pomoc zaangażować jak najwięcej osób. Czego potrzeba przede wszystkim? Pomysłu!

Każda okazja jest dobra do pomagania

Dla chętnych nie ma nic prostszego niż pomagać. Gdzie? W domu, w pracy, na uczelni, na boisku. W mieście i na wsi. Na lądzie, w wodzie i w powietrzu. Kiedy? W dzień lub w nocy. Wiosną, latem, jesienią lub zimą. Wszystko zależy od Was.

Urządzacie przyjęcie urodzinowe? Przygotowujecie się do przebiegnięcia maratonu? Szykujecie się na firmowy piknik? Każda okazja jest dobra do pomagania.

Wy pomagacie i my pomagamy!

Doceniamy każdy pomysł i każdą inicjatywę. Dlatego robimy wszystko, żeby pomóc Wam działać.

Służymy wiedzą i doświadczeniem, dostarczamy materiały informacyjne i promocyjne, a przede wszystkim nagłaśniamy Waszą aktywność. Na każdym kroku jesteśmy z Wami, bo działamy razem dla dzieci.

Bezpieczeństwo i zaufanie

Działając razem dla dzieci możecie być spokojni. Przekazane informacje oraz zebrane fundusze trafią wyłącznie do UNICEF. Każdą złotówkę wykorzystamy, aby pomóc dzieciom. Tym, które straciły dom, nie mają co jeść, chorują, nie mogą pójść do szkoły lub stały się ofiarami konfliktów zbrojnych. Wiemy jak skutecznie i szybko nieść pomoc, bo robimy to od blisko 70 lat, a każdego roku ratujemy 7 milionów dzieci.

Jak zacząć?

1. Pomysł

Każdy ma ulubiony sposób na spędzanie czasu. Jedni biegają, inni śpiewają, niektórzy organizują przyjęcia. Twoje hobby, pasja, praca, a nawet marzenia mogą być inspiracją do uruchomienia własnej zbiórki. Czy wiesz już jak chcesz pomagać? Jeśli nie, nie martw się – pomożemy Ci. Odwiedź naszą stronę z pomysłami.

2. Cel

UNICEF działa na całym świecie, bez przerwy, dla wszystkich dzieci. Dowiedz się, jakie akcje prowadzimy i zdecyduj, na który cel chcesz zbierać fundusze.

3. Rejestracja

Rejestracja w razemdladzieci.org zajmie Ci tylko chwilę. Uzupełnij dane o sobie i stwórz własny profil na naszej stronie a dzięki temu w każdym momencie będziesz mógł otworzyć zbiórkę.
Chcesz wesprzeć naszą akcję? Będąc zarejestrowanym w naszym serwisie, kliknij „Otwórz zbiórkę” i uzupełnij dane o Twoim wydarzeniu. Teraz podziel się ze znajomymi swoim pomysłem na zbiórkę, przesyłając link do utworzonej przez Ciebie zbiórki (adres strony Twojej zbiórki dostępny po zalogowaniu do serwisu)
Potrzebujesz pomocy przy rejestracji? Napisz do nas kontakt@razemdladzieci.org

4. Materiały informacyjne

Po uruchomieniu zbiórki w naszym serwisie będziesz miał dostęp do materiałów informacyjnych o wybranej przez Ciebie akcji UNICEF.

5. Bądźmy w kontakcie

Opowiedz nam jak pomagasz. Prześlij zdjęcia, relacje, podziel się wrażeniami. Opowiedz o sukcesach, ale też o problemach – na pewno Ci pomożemy. Bądźmy w kontakcie. Napisz do nas kontakt@razemdladzieci.org

Nic nie gubimy po drodze
- 100% wpłat trafia na programy UNICEF

znajdź nas też na facebooku

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia.