Łap pomysł

Dla pracowników

 1. Przez godzinę pracuj dla dzieci
  Ile pracujesz? 8 godzin dziennie, 40 godzin tygodniowo i 2080 godzin rocznie. Wraz ze współpracownikami przeznacz 1 godzinę pracy dla dzieci. Uruchom zbiórkę na razemdladzieci.org i roześlij link wszystkim pracownikom prosząc ich o podarowanie jednej godziny pracy dla głodujących dzieci w Afryce. Niech Twój szef też pomoże! Opowiedz mu o swojej zbiórce i namów, by firma ją wsparła - np. poprzez podwójne wynagrodzenie Waszej “godziny dla dzieci”!
 2. Spóźniamy się razem dla dzieci 
  4 minuty we wtorek, 8 w czwartek, 20 w piątek... Wszyscy się czasem spóźniamy. Namów koleżanki i kolegów z pracy, aby minuty spóźnień z najbliższego tygodnia lub miesiąca przekazali dzieciom! 1 minuta = 1 zł na Twoją zbiórkę. Pani Księgowa podliczy :) Rezultat? Spóźnialscy fundują czystą wodę dla całej rodziny!

Dla aktywnych i odważnych

 1. Biegaj - szybciej i dalej, razem dla dzieci
  Maraton, triatlon, a może marsz z kijkami? 10 groszy za metr, 15 groszy za każdą sekundę mniej. Zbierz przyjaciół, powiedz o akcji znajomym i...START! Poprzez swoją aktywność zachęcaj znajomych do wspierania UNICEF.
 2. Podejmij wyzwanie!
  Lubisz górskie wycieczki? Zdobądź 3 szczyty jednego dnia! Planujesz dietę? Zrzuć dodatkowe 5 kilogramów! Poproś o wsparcie i doping podczas treningów i ćwiczeń - za każdy szczyt, za każdy kilogram kwota przeznaczana na Twoją zbiórkę rośnie, a ty chcesz lepiej, dalej, wyżej i szybciej...dla dzieci!
 3. „Ja nie dam rady?!”
  Czy jest coś, o co nigdy by Cię nie podejrzewano? „Ja nie dam rady?! Założymy się?!”. Przekraczaj własne granice, poczuj dreszcz emocji, przeżyj przygodę! Skocz ze spadochronem, rzuć palenie albo ogól się na łyso! Wygrałeś? Wygrałeś podwójnie! Pokazałeś na co Cię stać, a dzięki wygranym pieniądzom pomożemy kolejnym maluchom!

Dla Ciebie i Twojej paczki

 1. Wieczór z quizami
  Grupa przyjaciół i pomysł na wieczór - gry, quizy i kalambury. 2, 3 drużyny i zaczynajcie. Kto wygra? Dzieci! Bo pokonana drużyna wesprze Twoją zbiórkę. Jeszcze żadna przegrana nie smakowała tak wspaniale!
 2. Podaruj święto!
  Zbliżają się Twoje urodziny, imieniny, rocznica ślubu? Niech ten dzień będzie podwójnie wyjątkowy! Zaproś przyjaciół i poproś ich wszystkich o wsparcie Twojej zbiórki. Jeśli uważasz, że masz już wszystko, czego do szczęścia potrzeba, to niech zamiast prezentów wpłacą datek!

Nic nie gubimy po drodze
- 100% wpłat trafia na programy UNICEF

znajdź nas też na facebooku

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia.