Czy fundusze mogę zbierać tylko przez stronę razemdladzieci.org?

Tak, fundusze na wskazany przez Ciebie cel są zbierane wyłączenie przez stronę razemdladzieci.org. W naszym serwisie umożliwiamy stworzenie strony do zbierania funduszy na rzecz akcji UNICEF bez dodatkowych formalności. Uruchomiając zbiórkę, zachęcasz swoich znajomych do jej wsparcia poprzez dokonywanie wpłat online. Projekt razemdladzieci.org nie obejmuje zbierania funduszy do skarbonek.

Ile zapłacę za uruchomienie zbiórki?

Uruchomienie zbiórki jest bezpłatne. Nie musisz osobiście dokonywać wpłaty na swoją zbiórkę. Jeśli zdecydujesz się zorganizować wydarzenie, podczas którego chcesz prowadzić zbiórkę, to jego koszt musisz pokryć samodzielnie lub pozyskać sponsora. Pieniądze wpłacone na Twoją zbiórkę nie mogą być wykorzystane na pokrycie kosztów organizowanych wydarzeń. 100% zebranych funduszy trafia na konto UNICEF i jest przekazane na wybrany przez Ciebie cel (akcję UNICEF).

Czy muszę być pełnoletni?

Nie. Jeśli masz mniej niż 16 lat, to podczas rejestracji podaj imię i nazwisko pełnoletniego opiekuna.

Czy muszę zebrać wyznaczoną kwotę?

Nie. Wyznaczenie kwoty docelowej ma mobilizować do działania, zachęcać do wpłat i być wyzwaniem dla uczestników zbiórki. Określenie kwoty docelowej nie zobowiązuje do jej zgromadzenia i przekazania.

Jak wybieram cel zbiórki?

Zgodnie z polskim prawem, możesz dołączyć jedynie do prowadzonych aktualnie przez UNICEF Polska zbiórek publicznych.

Jak długo mogę zbierać/prowadzić zbiórkę?

Zgodnie z polskim prawem, możesz się dołączyć jedynie do zbiórek publicznych prowadzonych aktualnie przez UNICEF Polska. Ich tematy oraz daty zakończenia prezentujemy w zakładce O UNICEF. Rejestrowana przez Ciebie zbiórka nie może trwać dłużej niż zbiórka publiczna na ten sam cel prowadzona przez UNICEF Polska. Pamiętaj o tym wybierając cel. Jeśli planujesz zbierać fundusze przez dłuższy okres, upewnij się, że zbiórka publiczna UNICEF Polska będzie wystarczająco długo otwarta.

Czy mogę zbierać jako grupa/drużyna?

Tak. Pamiętaj jednak, iż zbiórkę zarejestrować musi jedna osoba fizyczna, podając swoje dane. To ona jest odpowiedzialna za zbiórkę oraz kontakt z nami.

Czy muszę mieć konto w banku?

Nie. Uruchomienie zbiórki na stronie razemdladzieci.org nie wymaga posiadania konta bankowego. Wpłaty nie są dokonywane na prywatne konto użytkownika strony (osoby, która uruchomiła zbiórkę), ale na konto UNICEF Polska.

Co dzieje się z wpłaconymi pieniędzmi?

100 % wpłacanych przez stronę pieniędzy trafia na konto UNICEF Polska, jako wpłaty na wybrany przez Ciebie cel (akcję UNICEF). Wszystkie środki przeznaczane są na niesienie pomocy dzieciom (w tym na zakup i dostarczenie żywności, leków, wody, szczepień, prowadzenie akcji ratunkowych i edukacyjnych oraz ochronę dzieci w sytuacjach kryzysowych).

Kto jest właścicielem strony razemdladzieci.org?

Właścicielem strony razemdladzieci.org jest Polski Komitet Narodowy Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF z siedzibą w Warszawie przy ul. Rolna 175 D, NIP: 527-23-76-153, REGON: 015155202. 100% wpłaconych przez serwis razemdladzieci.org funduszy przekazywanych jest na programy pomocowe prowadzone przez UNICEF.

Co jest potrzebne do uruchomienia zbiórki?

Aby uruchomić zbiórkę, należy utworzyć swój profil w serwisie razemdladzieci.org i podać swoje dane kontaktowe. Następny krok to utworzenie strony zbiórki oraz wybór akcji UNICEF, na którą chcesz zbierać fundusze. W tym celu podczas rejestracji uzupełnij informacje o swojej zbiórce, określ jej cel finansowy oraz datę rozpoczęcia i zakończenia. Będąc zalogowanym w serwisie razemdladzieci.org możesz edytować swoje dane kontaktowe oraz dane o prowadzonych przez Ciebie zbiórkach.

Nic nie gubimy po drodze
- 100% wpłat trafia na programy UNICEF

znajdź nas też na facebooku

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia.